Vyberte stránku

/ Tisk reklamních a propagačních materiálů

_

Jako grafické a reklamní studio jsme schopni zajistit nejen tisk vašich materiálů ale také grafický vzhled, který bude odpovídat vaší firemní identitě. Dbáme na vysokou kvalitu tiskového výstupu a přitom na velice příznivé ceny.  

/ vizitky / reklamní letáky / plakáty / placky / reklamní předměty / textil /  ochranné pomůcky

 

/ PLAKÁTY

Plakáty jsou komunikačním prostředkem starým jako reklama samotná, ale jejich popularita neklesá. Staly se samostatným odvětvím moderního umění a výstavy s jejich účastí se těší velké oblibě. To vše díky kompaktní formě plakátu – grafickému provedení, které působí na emoce a přitahuje pozornost, ale také díky výstižným, krátkým heslům, která mají nezávisle na určení plakátu nutit k zamyšlení, motivovat, bavit nebo informovat příjemce o existenci a dostupnosti propagované služby.

/ VIZITKY

Tiskneme vizitky na papír s vysokou gramáží 350g/m2. Vizitky lze tisknout ve standardním formátu 90x50 mm nebo v evropském formátu 85x55 mm. Díky použití tuhého papíru dosahujeme vysoce kvalitního tisku, ostrých tvarů fontů a výrazných barev, a to i přes její malé rozměry

free_container_5k_mocup_imac5k_3

/ REKLAMNÍ LETÁKY

Reklamní letáky, které se dostanou přímo do rukou příjemců, mohou způsobit, že jejich prostřednictvím budou lidé lépe vnímat image Vaší firmy.  Letáky mohou obsahovat mnoho cenných informací při nízkých tiskových nákladech. Můžete na nich propagovat svůj produkt, službu, informovat o aktuální nebo blížící se propagační akci, informovat o pořádaném eventu nebo sociální kampani.

/ Potisk textilu

Potisk triček zajišťujeme již od 1kusu. Využíváme moderních technologií od sítotisku přes transferový potisk po sublimační tisk na polyester. Tisk je vysoce kvalitní a střihy a materiál triček jsou léty ověřený a prověřený námi samotnými. Naši dodavatelé jsme vybíraly a zůstaly u českého kvalitního dodavatele. 

/ Placky

Reklamní placky patří mezi nejlevnější reklamní předměty s plnobarevným motivem Vašeho loga, projektu či pouze krátkým sdělením. Vyrábíme placky již od 1 kusu a mezi naše velikosti patří 25,32,37 a 44mm. Do budoucna plánujeme rozšíření velikostí.